چرا خرید از مجموعه زنبورداری بینوس ؟


چراخرید از بینوس

1- دارای مدرک دوره تولید ژل رویال شماره 242/3679 :

ما به عنوان تولید کننده فعال تولید ژل رویال در جنوب کشور تلاش می کنیم ژل رویال را بدلیل تولید عمده در مجموعه زنبورداری بینوس و عرضه مستقیم با قیمت مناسب تری بدست شما عزیزان برسانیم . 


2 -  خرید مستقیم از زنبورستان بینوس (پروانه زنبورداری 149047)

خرید مستقیم از زنبورستان بینوس


3-  امکان انتخاب "عسل خام " یا عسل "رس گیری شده " هنگام سفارش :

تفاوت عسل خام و عسل تصفیه شده (فیلتر شده ) چیست ؟

بدلیل اینکه عسل ها رس می کند (شکرک می زند) و بخاطر باور اشتباه مردم که عسل شکرک زده را نامرغوب می دانند بسیاری از زنبوردارها ، شرکت ها و تولید کنندگان عسل ترجیح می دهند عسل های زود رس را بصورت خام عرضه نکنند و عسل را فیلتر کرده و حرارت دهند (تصفیه کنند) تا مشتری پسندتر شود. عسل باید حدود 65 درجه سانتی گراد حرارت ببیند تا به هیچ عنوان رس نکند (شکرک نزند) و این خود عامل مهمی برای کاهش کیفیت عسل خواهد بود چون عسل در دمای بالای 40 درجه بخش قابل توجهی از مواد مغذی ،دیاستازها و خواص خود را از دست می دهد. عسل خام بسته به شرایط مختلف بعد از چند روز یا چند سال رس خواهد کرد (شکرک می زند) . در صورتیکه تمایل ندارید عسل شکرک زده را مصرف نمایید عسل های طبیعی که جزو عسل های دیر رس می باشند (مثل عسل کنار ، قنقال ، اقاقیا و ...) را موقع خرید انتخاب نمایید یا عسل های تصفیه شده را انتخاب کنید و یا عسل رس کرده را با شیشه درون آب گرم قرار داده( دمای عسل زیر ۴۰ درجه ) تا رس آن باز شود . ما هر دو نوع عسل خام و تصفیه شده را در اینجا عرضه کرده ایم . انتخاب با شماست . توصیه ما به شما قطعا عسل خام خواهد بود تا از خواص دارویی ، اثرگذار و مفید عسل های طبیعی بهرمند شوید . 

اگر هنوز و با توجه به توضیحات بالا ، بدلیل اینکه مزه عسل های رس کرده را دوست ندارید و یا هر دلیل دیگری هنوز باور دارید عسلی که شکرک زده است طبیعی نیست ، عسل تصفیه شده بینوس را سفارش دهید تا عسلی زلال ، شفاف و خوشرنگ را دریافت نمایید . ما به سلیقه شما احترام می گذاریم . 


4-  تعهد نامه محضری بازگشت وجه :

در صورتیکه مشتری محترم محصولات مجموعه بینوس را به آزمایشگاه مواد غذایی برده و از نظر آزمایشگاه محصول غیر طبیعی یا حاوی مواد اضافی مثل شکر تشخیص داده شد ، ما از طریق تعهد نامه محضری متعهد می شویم که ظرف مدت 24 ساعت  دو برابر مبلغ خرید محصول را به حساب مشتری واریز نماییم . لینک صفحه تعهدنامه محضری 5-  تلاش جهت استفاده از داروهای ارگانیک اسید اگزالیک و ... 

زنبورهای عسل نیز مانند سایر دام و طیور دارای بیماریهای مختلفی می باشند ، داروهای شیمیایی مختلفی مثل فابکوزین ، کومافوس ، بپین ، نوارهای آپیستان و ... جهت مبارزه با بیماریها در بازار ایران موجود می باشد ، به دلیل راحت تر بودن روش استفاده ، سرعت استفاده ، کاهش هزینه های نیروی انسانی ، بسیاری از زنبوردارها استفاده از داروهای شیمیایی را به داروهای ارگانیک ترجیح می دهند . یکی از اهداف کوتاه مدت و بلند مدت ما در مجموعه زنبورداری بینوس عدم استفاده از داروهای شیمیایی و تلاش جهت استفاده دائمی از داروهای ارگانیکی نظیر اسید اگزالیک ، اسید فرمیک ، اسید لاکتیک ، تیمول و ... می باشد تا از ورود بقایای دارویی به عسل جلوگیری کنیم . 6 -  تلاش جهت عدم استفاده از آنتی بیوتیک ها برای پیشگیری از بیماری ها  


7 - ارائه عسل در ظروف شیشه ای 

علارغم تمام مشکلات ، ما از ظروف شیشه ای استفاده می کنیم . ظروف شیشه ای طعم و کیفیت عسل را تغییر نمی دهد و برای محیط زیست ضرر ندارد.

ثابت  شده است عسل در ظروف شیشه ای سالم و قابل اعتماد می باشد. ظروف شیشه ای هم طعم مواد غذایی را تغییر نمی دهند و هم برای محیط زیست ضرر ندارند.

حقایقی در مورد استفاده از شیشه :

– شیشه قابل بازیافت است و به دفعات و بدون از دست دادن کیفیت می تواند بازیافت شود.

_ در صورت رس بستن عسل (شکرک زدن) می تواند عسل درون شیشه را تا 40 درجه حرارت داد تا از حالت رس بسته خارج شود .

– هشتاد درصد از شیشه های مصرفی در شیشه های جدید استفاده می شود.

– ظرف شیشه ای عسل می تواند در کمتر از سی روز از سطل زباله به قفسه فروشگاه برگردد.

– شیشه بدون هیچ گونه منفذ و نفوذ ناپذیر است، پس هیچ تداخلی بین بطری شیشه ای و عسل موجود در آن بوجود نمی آید و طعم عسل را تغییر نمی دهد.

– شیشه تقریبا هیچ واکنش شیمیایی با عسل درون خود پیدا نمی کند، از اینرو ماده داخل آن شکل و طعم خود را حفظ خواهد کرد.

– وقتی مشتریان از مواد غذایی داخل بطری های شیشه ای استفاده می کنند نه تنها از خطرات احتمالی ظروف جار دوری می کنند.


8- آزمایش عسل ها در آزمایشگاه مواد غذایی

عسل های مجموعه تحت آزمایش آنالیز کیفیت قرار می گیرند ، ارسال برگ آزمایشگاهی تست کیفیت عسل و ضمانتنامه خالص بودن عسل همراه محصول به درخواست مشتری 


9-  ذوب کردن موم قاب های عسل بصورت سالیانه و بعد از برداشت عسل جهت جلوگیری از انتقال هر نوع آلودگی احتمالی و پیش بینی نشده به عسل در سال کاری بعد 


 برخی از مدارک مجموعه بینوس :

برخی از مدارک مجموعه زنبوردای بینوس

فهرست

 • ژل رویال غذای انحصاری ملکه زنبور عسل می باشد که در تمام زندگی ملکه زنبور عسل و سه روز اول دوره لاروی زنبورهای کارگر به آنها داده می شود . این غذای زنبور ملکه دارای خواص زیست شناختی متعددی است مانند فعالیت های آنتی اکسیدانی ، آنتی باکتریال ، افزایش فعالیت سیستم ایمنی و تاثیرات ضد تومور و ... 

  10 HDA  مهمترین ماده ژل رویال می باشد که خواص ضد سرطانی ژل رویال به این ماده ارتباط داده می شود


  خرید ژل رویال

  ژل رویال

 • عسل خام شیرین کننده ای خالص و طبیعی، بدون فیلتر و پاستوریزه نشده است که از شهد گل ها توسط زنبورهای کارگر ساخته می شود . معنی کلمه “خام” یعنی مواد غذایی که در معرض گرما قرار نگرفته اند بنابراین همه مواد مغذی آنها مانند دیاستازها ، املاح ، ویتامینها ، آنزیمهای موجود در آنها ، مواد ضد باکتری و...حفظ شده اند.  خرید عسل طبیعی

  عسل خام زیگورات بی

 • این ماده خارق العاده خواصی شامل اثر : ضد تومور و ضد سرطان،ضد باکتریایی، ضد قارچی، ضد انگلی، آنتی اکسیدانی، ضد التهابی، ضد پوسیدگی دندان دارد، همچنین به عنوان تقویت کننده سیستم ایمنی بدن، بهبود دهنده اختلالات دهان و لثه، بی‌حس کننده موضعی، کاهش دهنده فشار خون کاربرد دارد.در طب سنتی از بره موم در درمان بیماری های عفونی استفاده می شود.


  خرید بره موم 

  بره موم

 • گرده گل سرشار از اسیدهای آمینه ضروری، ویتامین‌ها، املاح معدنی و هورمون‌هاست و می‌تواند برای کسانی که سیستم ایمنی و عصبی ضعیفی دارند، مفید باشد.
  تحقیقات نشان داده است که مصرف گرده برای سلامت پروستات موثر است. گرده به دلیل روی فراوانی که دارد در درمان التهاب پروستات، نازایی و ناتوانی جنسی مردان اثر قابل‌توجهی داشته، گردش خون را بهتر کرده، باعث افزایش قدرت فیزیکی و فکری بدن به خصوص در سال‌های پیری می‌شود و مصرف آن برای افرادی که از خستگی مفرط رنج می‌برند مفید است. گرده گل حاوی تمام انواع ریزمغذی‌های ضروری برای سلامت بدن است و تقریبا ۴۰ درصد از آن را پروتئین تشکیل می‌دهد که تمام این پروتئین‌ها قابل استفاده و مفید هستند.یکی از مهم‌ترین و بارزترین خواص گرده گل تقویت سیستم ایمنی بدن است. گرده گل به دلیل دارا بودن ویتامین ب کمپلکس، ویتامین‌های دیگر، مواد معدنی، پروتئین‌ها و مهم‌تر از آن آنتی‌اکسیدان‌های مفید با مولکول‌های رادیکال‌ آزاد که به سلول‌ها آسیب می‌رسانند، مبارزه می‌کند.


  خرید گرده گل

  گرده گل

 • چون موم نقطه ذوب بالاتري نسبت به اكثر مومهاي پارافيني (اكثر آنها بين 48 و 68 درجه سانتي‌گراد ذوب مي‌شوند) دارد، شمع‌هاي موم زنبور عسل در درجه حرارت محيطي بالاتر مستقيم و راست باقي مي‌مانند. اگر اندازه فتيله درست با قطر شمع متناسب گردد، احتمال چکه کردن شمع های ساخته شده از موم عسل بسیار کمتر از دیگر شمع ها به ویژه شمع پارفینی است. کاربرد موم زنبور در صنعت شمع سازی بسیار گسترده است و زیبایی های خاصی را به خود اختصاص می دهد. در دنیا به خاطر دیرسوزی شمع ساخته شده از موم عسل، از آن برای ساخت شمع های تزیینی بسیار زیبا استفاده می شود  تا در مراکز مهم سلطنتی و کلیسا ها مورد استفاده قرار گیرد. البته شمع های مومی (در مقابل شمع های پارافینی) کاربرد فراوانی در منازل داشته و می توانند در دکوراسیون داخلی به عنوان تزیین استفاده شوند. این شمع ها زرد رنگ بوده و حتی به صورت خانگی نیز تولید می شوند.


  شمع های ساخته شده از موم زنبور عسل بینوس

  شمع های ساخته شده از موم زنبور عسل

 • در بلاگ زنبورداری بینوس مقالات مختلفی بصورت هفتگی در ارتبط با خواص محصولات زنبور عسل قرار داده می شود . سعی خواهیم کرد تا  در پایین مقالات  منابع علمی که به آنها جهت نوشتن مقاله نیز رجوع شده است را قرار دهیم .شما می توانید جهت مطالعه بیشتر و یا دانستن برخی از منابع علمی در خصوص محصولات زنبور عسل  به این منابع نیز  رجوع کنید . 


  مقالات زنبورداری بینوس

  ورود به بلاگ مجموعه بینوس

کاربری

راهنمای خرید